Dlaczego warto napierdalać dzieci?

Co do tego, że dzieciakom należy się od czasu do czasu wpierdol, większość Polaków nie ma wątpliwości – to całe bezstresowe wychowanie to przecież gówno, które doprowadza do wynaturzeń i oddawania rodziców na stare lata do domu starców. Możliwe jednak, że jako rodzic spotkasz kiedyś jakiegoś freaka, który wierzy w te wszystkie psychologiczne bzdury i zacznie pierdolić coś o niewłaściwym wzorcu przywiązania, uszkodzeniu hipokampa, zaburzeniach lękowych i innych bzdurach, które rzekomo występują u bitych dzieci (i niby obchodzą normalnych ludzi). Przygotowałam więc zbiór argumentów, które przemawiają na Twoją korzyść!

Przyjemność należy się wszystkim pokoleniom. Twój pradziadek tłukł Twojego dziadka kijem. Twój dziadek Twojego ojca rózgą. Twój ojciec Ciebie pasem. Dlaczego Ty, jako pierwszy i jedyny w rodzinie, miałbyś być pozbawiony rozkoszy, jaka płynie z rozładowania życiowego napięcia podczas dopierdalania słabszemu? Wiem jednak, że jesteś człowiekiem nowoczesnym i oświeconym – wybierz więc narzędzie, które oddaje ducha epoki – na przykład kabel od laptopa.

Niebity chłopiec wyrasta na pedała, a dziewczynka – na kurwę. Dziecko musi wiedzieć, gdzie jest jego miejsce i od pierwszych lat życia być zaznajomione z tą polską tradycją. W społeczeństwach, które nie dbają odpowiednio o bicie dzieci, mnożą się patologie, takie jak życie na kocią łapę, wegetarianizm, wysokie zarobki. Musisz więc zrobić wszystko co w Twojej mocy, by uchronić przez tym swą latorośl.

Każde uderzenie dziecka sprawia, że jesteś KIMŚ. Nie możesz dojebać swojemu szefowi. Wobec urzędników też jesteś bezradny. Cały ten kraj ma Cię głęboko w dupie. Nawet dla własnej żony czy męża znaczysz już niewiele. Jeśli jednak weźmiesz do ręki pas lub kabel i staniesz z nim nad swoim dzieckiem, jego uwaga będzie w pełni skupiona na Tobie. Poczujesz, że wcale nie jesteś żałosnym, nic nieznaczącym człowieczkiem.

Jesteś czymś o wiele gorszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *